Macroscop Arayüz

Basit, işlevsel ara yüz tasarımı

Macroscop IP kamera yazılım ara yüzü her kullanıcıyı teşvik eden, kurulumu ve yapılandırması 10 dakikadan fazla süre almayan bir yazılımdır. Programın Yapılandırıcı ara yüzü ile IP kameraların ağ üzerinde otomatik olarak bulunması imkanı vardır ve kullanıcının sistem ayarlarını yapmasını kolaylaştırır.
10 Dakikada Yapılandırma
Esnek planlama araçları sayesinde, bir veya birden fazla tesisteki kameraları sürükleyerek taşıyabilirsiniz. Şehrin veya tesisin diyagramlarını yükleyin ve en fazla 10 dakika zaman harcayarak tüm kameralarınızı planın üzerine yerleştirin. Tesisinize ait diyagramı Yapılandırıcı ara yüzünde dahili grafik editörde kendiniz de çizebilir veya JPG, BMP, PNG formatlarında resim olarak sisteme yükleyebilirsiniz. Programın Yapılandırıcı ara yüzü ile IP kameraların ağ üzerinde otomatik olarak bulunması imkanı vardır ve kullanıcının sistem ayarlarını yapmasını kolaylaştırır.
10 Dakikada Site Diyagramlarını Yükleyin

Her Yerden Erişin

Tesislerini sürekli kontrol altında tutmak, her zaman ve her koşulda IP kameralarını izlemek isteyen kullanıcılara yönelik olarak Macroscop mobil cihazlardan erişimi desteklemektedir.