Macroscop Kurulum

Çeşitlilik

Macroscop her büyüklükteki tesiste kullanılabilir. Lisanslar video kameraların sayısına göre satın alınmaktadır. Sisteminizin ne kadar büyük olacağı konusunda bir kısıtlama yoktur.
Macroscop ONVIF ve PSIA protokollerine sahip (3 000'den fazla) kamera ile çalışabilmektedir.
Yazılımın esnekliği ve modülerliği istediğiniz işlevleri seçebilmenizi sağlar.
Her türlü sistemle çalışır.

Tasarım Kolaylığı

Programı kurmak ve çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz sürümü ve akıllı analiz modüllerini belirlemek, istediğiniz kanal sayısına uygun lisansı edinmek ve güvenlik anahtarını almak.
Projenizde neye ihtiyacınız olduğunu bize söyleyin, size en iyi çözümü sunalım ve ne kadar tutacağını size söyleyelim.

Hızlı Başlama

Başlama, ayarlar ve Macroscop'a verilen servis özel bir sistem yöneticisi veya programlama becerisi gerektirmez. Video izleme alanında az da olsa tecrübesi olan tüm kurulum sahipleri kolayca üstesinden gelebilir. Denemek için lütfen ücretsiz sürümü indirin ve kurun.
15 Dakikada Başlangıç

Macroscop

Macroscop'u satın aldığınızda numara bazlı bir güvenlik anahtarı veya USB koruma anahtarı (dongle) seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
Güvenlik anahtarı seçiminizi yaptığınızda, kurulumun gerçekleşeceği sunucunun özelliklerini içerecek şekilde bir dosya oluşturup bize gönderin. Bu dosya Macroscop distribütörünün yardımı ile oluşturulabilir. Bunun peşisıra aktivasyon için eposta ile bir lisans dosyası alacaksınız.
Her bir lisansın belli bir iş istasyonuna yönelik olduğu, sisteminizi genişletmek istiyorsanız her yeni sistemi lisanslamak için ödeme yapmak durumunda olacağınızı aklınızda tutunuz.
USB koruma anahtarının avantajı bir sunucudan alınıp diğer bir sunucuya aktarılabilmesi ve bu makinada lisanslama için ayrı bir ücretlendirme gerektirmemesidir.