OinOne Plaka Tanıma Sistemi İle Tanışın

OinOne Plaka Tanıma Sistemi İle Tanışın
Sektörün en doğru plaka okuma oranı
Marka, Araç Tipi, Renk Tanıma...
 

Hanwha Techwin, Wisenet İzinsiz Giriş Algılama Çözümlerini piyasaya sürdü

Hanwha Techwin, Wisenet İzinsiz Giriş Algılama Çözümlerini piyasaya sürdü

Hanwha Techwin ve analiz araçları uzmanı A.I Tech, zaman alıcı ve maliyetli yanlış alarmların etkisini önemli ölçüde azaltmanın yanı sıra maksimum tespit sağlayan, uygun maliyetli, tek cihaz izinsiz giriş algılama çözümlerini birlikte geliştirdi.

Wisenet İzinsiz Giriş Algılama çözümleri çalışmaya hazır bir şekilde tedarik edilebilir. Wisenet X kameraların “kalbindeki” chipsetin devasa işlem gücüyle A.I. Tech in akıllı video analiz araçlarını bir arada bulunduran kombine çözümler, aydınlatma koşullarına veya gölgelerin veya yansımaların mevcudiyetine bakmaksızın güvenilir algılama sağlar.

Doğru ve Güvenilir

A.I. Tech in güçlü analiz motoruna entegre edilmiş olan gelişmiş zeka ve yapay görüş algoritmaları 25 yıllık hem iç hem de dış mekanlarda etkin çalışan yenilikçi ve akıllı video analiz çözümleri tasarlama deneyiminin bir sonucu olarak geliştirildi.

Wisenet AI-Intrusion-PRO

Wisenet AI-Intrusion-PRO, 2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/INT IR bullet kameranın yakaladığı üstün kaliteli görüntülerden yararlanır ve A.I. Tech in akıllı video analiz araçlarıyla bir araya geldiğinde yasak bölgelerdeki herhangi bir etkinliğin doğru tespitini sağlar. Saha çevre güvenliği amaçları için bu çözüm aynı zamanda uzaktan yapılandırılabilen, birden çok sanal tetikleme çizgilerini geçen insanları veya nesneleri tespit edebilmektedir.

Gerçek zamanlı raporlama Wisenet XNO-6020R/INT kamera FTP veya e-posta üzerinden izinsiz giren aktivitelerini rapor etmek üzere yapılandırılabilir. Wisenet XNO-6020R/INT IR kameranın yakaladığı ilişkili görüntülerle birlikte A.I. Tech analiz araçlarınca doğrulanan alarm olayları Wisenet video kayıt cihazlarıyla (NVR lar) yönetilir. Bunlar aynı zamanda Wisenet WAVE ve SSM Video Yönetim yazılımıyla ve aynı zamanda Milestone Xprotect gibi diğer seçkin VMS ile de desteklenir.

Wisenet AI-Security-DASH

Wisenet AI-Security-DASH çözümünde Wisenet AI-Intrusion-PRO nun tüm özellikleri ve işlevlerinin bulunmasının yanı sıra bunlara ek olarak bir pano üzerinden kullanımı rahat kolay anlaşılabilir raporlama özelliği sunulmaktadır. 2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/SEC IR bullet kamerada ön yüklenmiş olarak sağlanan kenar tabanlı kontrol paneline bir web tarayıcıdan uzak bir şekilde erişilebilir. Birden çok kamera kullanılıyorsa kontrol panelini bir sunucuda çalıştırma seçeneği de vardır.

Wisenet AI-Security-DASH aynı zamanda iki ek modül tercihiyle birlikte sunulur:

AI-LOITERING belirli bir alanda önceden yapılandırılmış bir süreden fazla kalan insanların şüpheli davranışlarını tespit etme olanağı sunar. Bu özellik, kişinin zamanın yüzde 95 i veya fazlasında görüşten gizli kalmaması ve sadece 2 saniyeden az bir süre gizli kalması kaydıyla yüzde 90 ın üzerinde bir doğruluk sağlar.

AI-LOST havalimanları, otobüs ve tren istasyonlarında 1-10 dakikadan fazla terk edilmiş görünen nesneleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Bu araç aynı zamanda örneğin bir müzede resimlerin veya eserlerin çalınmasını tespit etmek gibi, nesnelerin kaldırıldığını da algılayabilir.


Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır. www.hanwha-security.eu

...
 

Hanwha Techwin Kompakt Wisenet Ulaştırma Çözümünü Piyasaya Sürdü

Hanwha Techwin Kompakt Wisenet Ulaştırma Çözümünü Piyasaya Sürdü

Hanwha Techwin"den titreşimden etkilenmeyen yeni Wisenet kameralar ve az yer kaplayan NVR"ler, otobüsler, trenler, kamyonlar ve diğer ulaştırma biçimlerindeki aktiviteleri izlemek için sağlam bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır.

Wisenet Ulaştırma Çözümü, ulaştırma ortamlarında gerçekleşebilecek titreşimlere dayanmak üzere yapılmış olan ödül sahibi Wisenet X kamera serisine yakında eklenmiş olan üç kompakt mobil H.265 dome kamera seçeneğini sunuyor.

Özellik zengini kameralar

3 adet vandalizme dayanıklı dome kamera üstün 2MP yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalayabilmekte ve videonun ağ kesintisi durumunda otomatik kaydedilmesini sağlamak için bir adet SD/SDHC/SDXC bellek yuvası üzerinden 256 GB"a kadar veriyi depolayabilmektedir. Bu kameralar şimdiye kadar tüm kamera serisine entegre edilmiş olan en performanslı DSP chipsetiyle güçlendirilmiş ve dünyanın en iyi 150 dB Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisiyle donatılmıştır.

Açık platform Wisenet X serisindeki diğer kameralarda olduğu gibi, yeni kompakt modeller H.265 sıkıştırmayı ve kodlamayı dinamik kontrol eden, görüntüdeki harekete göre kalite ve sıkıştırmayı dengeleyen bir tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi WiseStream II"yi kullanır. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında yüzde 99"a kadar artırılır.

Mobil Ağ NVR

16 kanal TRM-1610M NVR M12 konektöre sahiptir ve EN50155 sertifikalıdır ve böylece yolcuların etkinliklerini içsel olarak izlemek veya haricen yolu izlemek veya herhangi bir olayın video kanıtını elde etmek için izlemek üzere kullanılabileceği otobüsler ve trenlerde kullanım için idealdir.

Sadece 250mm x 303mm"lik bir alanı kaplayan TRM-1610M, H.265, H.264, MJPEG ve WiseStream"i desteklemektedir. Bu aynı zamanda yerleşik olarak 4TB video veri depolama ve RAID 1 desteği sunar.

Wisenet Ulaştırma Çözümü Ürünler

· Wisenet XNV-6012M: Titreşime ve vandalizme dayanıklı 2MP IP flat kamera. Entegre 2,4 mm sabit lens

· Wisenet XNV-6013M: Titreşim ve vandalizme dayanıklı 2MP IP kamera. Entegre 2,8mm sabit lens

· Wisenet XNV-6022RM: Titreşim ve vandalizme dayanıklı ağ 2 MP IR flat kamera. Entegre 3,6mm sabit lens

· TRM-1610S: 16 kanal mobil NVR. EN50155 standardına göre titreşime dayanıklı.

· TRM-1610M: M12 konektörle 16 kanallı mobil NVR. EN50155 standardına göre titreşime dayanıklı.

Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır. www.hanwha-security.eu

...
 

Hanwha Techwin Yeni Wisenet VGA Termal Kameraları Piyasaya Sunuyor

Hanwha Techwin Yeni Wisenet VGA Termal Kameraları Piyasaya Sunuyor

Wisenet serisi şimdi VGA çözünürlüklü yeni termal kameraların piyasaya daha fazla esneklik ve seçenek sunuyor.

Wisenet T serisindeki 640 x 480 e kadar çözünürlükte görüntüler yakalayabilen 5 yeni vandalizme dayanıklı termal kamera geleneksel videolu gözetim kameralarının yetersiz kaldığı yoğun duman, kar, ağır yağmur ve sis gibi zor ortam koşullarında nesneleri ve insanları algılamak üzere tasarlanmıştır. Bu kameralar aynı zamanda ışık kirlenmesinden kaygılanılan projeler için de etkin bir çözüm sunar.

Wisenet kameraları Avrupa genelinde çok bölgeli, yüksek güvenlik ve kritik görevli projeler için gittikçe daha çok talep görmekte ve bu yeni termal kameralar çalışma koşullarına bakmaksızın sağlam çözümler sunma yeteneğimizi geliştirecektir,” diyen Hanwha Techwin Europe Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang anlatıyor: “Kamera serimiz Wisenet T serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte şimdi daha da güçlendi. Wisenet P, Q, X ve HD kameralarımızla birlikte bu kameralar bizim havalimanı, otobüs ve demiryolu istasyonları, şehir gözetimi, güneş enerjisi tarlası ve trafik izleme türü uygulamaların talepkar gereksinimlerini karşılamamız için bizi son derece güçlü bir konuma getirdiler.

Zengin Özellikler

Wisenet T serisindeki tüm modeller, silah atışı, patlama, çığlık ve kırılan cam gibi kritik sesleri tanıyan ses analiz işlevselliğiyle donatılmıştır. Diğer özelliklere sıcaklık değişimi, şok, nesnelerin/insanların yönü, aylak dolaşma ve kamera kurcalama algılaması dahildir.

Dahili Gyro sensörler, bir kameranın rüzgar veya titreşimlerden etkilendiği durumda devreye giren ve daha kararlı görüntülerle sonuçlanan hassas stabilizasyon sunar.

İki yönlü ses, hareket algılama ve devir özellikleri standart olarak sunulur, standart olarak sunulan diğer bir özellikse ağ kesintisi durumunda videonun otomatik olarak kaydedilmesini sağlamak için bir SD/SDHC/SDXC bellek yuvası üzerinden 256 GB a kadarlık veriyi depolayabilmektedir. Aynı zamanda H.265, H.264 veya MJPEG sıkıştırma seçenekleri ve kodlamayı dinamik kontrol eden, kaliteyi ve sıkıştırmayı görüntüdeki harekete göre dengeleyen tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi olan WiseStream II de bulunmaktadır. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında yüzde 99 a kadar artırılır.


T serisindeki 5 termal kamera:

Wisenet TNO-4030T: 13mm sabit lens. 5m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4040T: 19mm sabit lens. 11m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4041T: 19mm sabit lens. 11m en az nesne mesafesi. Pan/Tilt kaide

Wisenet TNO-4050T: 36mm sabit lens. 36m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4051T: 19mm sabit lens. 36m en az nesne mesafesi Pan/Tilt kaide

Son

Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu

...