MULTİ-MEGAPİXEL IP VİDEO İZLEME VE YÖNETİM SİSTEMİ

Tarih: 20-04-2016 10:40 934 görüntüleme
Logipix, stadyum güvenliği, trafik izleme ve denetimi, şehir güvenliği gibi yüksek çözünürlük gereken geniş alanlarda kullanılmak amacıyla yüksek megapixelli kameralar, üstün yetenekli video analiz uygulamaları, kolay anlaşılır bir kontrol deneyimi sunar.
2 megapixel den 200 megapixele kadar kameralar, yüksek performanslı gelişmiş ve ONVIF destekli video kayıt cihazları ve merkezi video yönetim sistemi ile geniş ürün portföyüne sahiptir. Logipix’in temel amaçlarından birisi trafikte sürdürülebilir güvenliği sağlamaktır. Bunun için şerit ihlali, kırmızı ışık ihlali, park ihlali gibi birçok video analiz aracıyla daha güvenli bir trafik ortamı için akıllı çözümler sunar. Tek bir kamerayla birçok şeritte aynı anda tüm araçlarda video analiz yöntemleri ile ihlal tespiti yapabilir. Stadyumlarda ise birçok noktaya yerleştirilen yüksek çözünürlüklü kameralar ile sürekli ve kaliteli panaromik görüntü elde edilerek tüm koltukları izleme ve eşgal tespiti yapma imkânı sunar. Logipix stadyum izle
me sistemleri sayesinde istenmeyen durumların tespitini anlık olarak yapıp operatörlere ileterek güvenlik açığını minimize etmeyi amaçlar. Buna ek olarak panaromik görüntülerde tespit edilen bölgeye Full-PTZ kameralar ile Appoint n’ Move fonksiyonunu kullanarak daha ayrıntılı görüntüleri kaydetme imkânı sunar. Logipix Türkiyede E-bilet projesi kapsamında 1. Ve 2. Lig stadyumlarında uygulanması planlanmaktadır. Dünyada ise Macaristan, Mısır, İngiltere ve Belarus gibi birçok ülkede ulaşım, taşıma, eğitim gibi kamu sektörlerinde ve bankalar, endüstriyel sahalar gibi özel sektörlerde 60tan fazla yerde başarılı bir şekilde uygulanmıştır.

MULTİ-MEGAPİXEL IP VİDEO İZLEME VE YÖNETİM SİSTEMİ
 
MULTİ-MEGAPİXEL IP VİDEO İZLEME VE YÖNETİM SİSTEMİ başlıklı yazıyı paylaşın...