GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Tarih: 20-04-2016 11:22 999 görüntüleme
Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımları ile Bütünleşmiş Bir Güvenlik Platformu. İngiltere’den İthalat, Profesyonel Çözüm, İyi Fiyat!
1982 yılında İngiltere’de kurulmuş olan TDSI bir geçiş kontrol sistemi üretici firmasıdır. TDSI geçiş kontrol sistemlerini, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler ve oteller gibi çok sayıda kullanıcı olan uygulamalarda ve ayrıca hükümet binaları, askeri tesisler, bankalar gibi yüksek güvenlik seviyeli uygulamalar için tasarlamakta ve tesis etmektedir.

En gelişmiş proximity, RFID, Smart Card, Mifare ve biyometrik giriş kontrol teknolojileri kullanılarak, ihtiyaç ve taleplerinize uygun çözümler oluşturulmakta ve uygulanmaktadır. SQL veritabanı üzerinde çalışan yazılım gelişmiş bakım ve yedekleme opsiyonlarına sahiptir. Sınırsız kapı kontrol lisansına genişletilebilmektedir. Türkçe yazılım desteği bulunmaktadır. Basit, sadece kartlı giriş kontrolü amaçlı tek kapı uygulamalarından, çok-kullanıcılı, çok-siteli LAN/ WAN bağlantılı bütünleşmiş güvenlik ve kartlı giriş kontrol sistemlerine kadar her tip ve büyüklükte sistemlerini sorunsuz, güvenilir şekilde uygulayabilirsiniz.

Dünya üzerinde 30 ülkede 20.000’den fazla TDSI geçiş kontrol sistemi kurulumu gerçekleştirilmiştir.

NFS Teknoloji TDSI ürünlerini, proje firmalarının ihtiyaç duyduğu tüm çevre donanımlarıyla birlikte ve profesyonel çözüm halinde sunmaktadır.

NFS Teknoloji, 2011 yılında Türkiye’ de Geçiş Kontrol Sistemleri alanında satış lideri olmuştur.

NFS Teknoloji 2012/2013 TDSI Export Partner ödülünü almıştır.

TDSI Geçiş Kontrol Sistemleri, OinOne IP Kamera Sistemi ile yazılım temelli tam entegre çalışmaktadır.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ
 
GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ başlıklı yazıyı paylaşın...