GELİŞMİŞ ÇEVRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Tarih: 20-04-2016 11:41 1054 görüntüleme
Profesyonel Çözümler Konusunda Uzman
Güvenlik sektörüne katma değer yaratmada lider distribütör firması olan NFS Teknolji, çevre güvenlik teknolojileri alanında lider konumdaki üreticilerden İtalyan menşeeli GPS-Standard (Ground Protection Systems) markası ile sizlere çözüm sunmaya devam ediyor.

GPS-Standard Italyan menşeeli çevre güvenliği konusunda Ar-Ge ye odukça dikkat çekici yatırımlar yapan ve bu alanda bir çok patent sahibi olmuş dünyanın önde gelen çevre güvenlik sistemleri üreticisidir.

GPS-Standard’ ın çözümleri nelerdir? Yeraltında görünmeyen algılama sistemleri, çit üstü microfonik ve F/O algılama sistemler, radarlar, kızılötesi ve microwave algılama sistemleri, petrol boru hatları emniyeti ile hırsızlık ve sabotaja karşı algılama sistemleri, solar panel koruma sistemleri, video analiz sistemleri ve çevre güvenliği haritasal yazılım sistemleri çözümleri mevcuttur.

Ürünler mevcut CCTV ve alarm sistemi ile entegre olabilmekte ve yönetilebilmektedir.

Katma değerli projeler satışında uzman olan NFS Teknoloji çevre güvenliği konusunda profesyonel olan bu teknolojilerin ürün portföyünde bulundurmasını iş ortakları için bir kazanç olarak görmektedir.

GELİŞMİŞ ÇEVRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
 
GELİŞMİŞ ÇEVRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ başlıklı yazıyı paylaşın...