Wisenet WAVE VMS sunucuları BCDVideo tarafından destekleniyor

Tarih: 09-04-2018 12:16 1062 görüntüleme

Sistem entegratörleri şimdi seçkin yüksek performanslı BCDVideo sunucularına uygun bir şekilde ön yüklenmiş olan Wisenet WAVE video yönetim yazılımını (VMS) sipariş verebilirler.

Wisenet WAVE VMS sunucuları BCDVideo'nun Dell EMC'si tarafından desteklenen en yeni Apollo ve Neptune Serisi tabanlıdır. Her iki seride en son nesil Intel Xeon işlemciler, çift RAID olanağı, yedek güç kaynakları, dünya çapında uzak güvenli sistem yönetimi ve beş yıllık yerinde garanti özellikleri bulunmaktadır. Gelişmiş veri güvenliği için garanti aynı zamanda müşterinin uygun bir şekilde bertaraf etmesi için değiştirilen sabit sürücüleri tesislerde tutan veri ortamı saklama olanağını da kapsamaktadır.

BCDVideo sunucuları video işleme ve depolama amaçları için özel olarak tasarlanmıştır ve böylece kullanıcıların bizim Wisenet WAVE VMS'mizden maksimum değer elde etmesini sağlamaktadır,” diyen Hanwha Techwin Europe'un Ürün ve Çözümler Müdürü Tim Biddulph sözlerine şunları da ekledi: “Wisenet WAVE'i asgari bir spesifikasyona tabi olarak neredeyse tüm üreticilerin sunucularında çalıştırmak mümkün olsa da bizim sunduğumuz ön yüklenmiş sunucular kurulum süresini en aza indirecek ve en yüksek güvenilirlik, performans ve uyumluluk düzeyini sağlayacaktır.”

“Hanwha Techwin Europe ile BCDVideo arasındaki işbirliği bir anahtar teslim IP gözetim çözümünde nihai performans sunar.” Günümüzün güvenlik projeleri sınıfındaki en iyi teknolojileri talep etmektedir ve Hanwha'nın Wisenet WAVE'i kesinlikle bu talebe uygundur. Biz Hanwha'nın bu teknolojiyi en iyi şekilde sunacak platform olarak BCDVideo'yu tercih etmesi nedeniyle çok heyecanlandık,” diyerek BCDVideo'nun İngiltere ve İrlanda Bölgesi Müdürü Gary Sykes hislerini dile getirdi.


Ön yüklenmiş çözümler

Ön yüklenmiş sunucuların her biri, kritik uygulamalar için videonun hızlı, güçlü ve güvenilir işlenmesini sağlamak için yüksek performanslı Intel dört çekirdekli işlemcilerle donatılmıştır. Rafa monte, kule ve küçük form faktörü seçeneklerini kapsayan tam bir liste www.hanwha-security.eu/wisenet-wave/ adresinde bulunabilir.


Kolay kullanım

Ocak 2018'de piyasaya sürülen Wisenet WAVE, 64'e kadar yüksek çözünürlüklü video akışını neredeyse çabasız bir şekilde takip edebilmeye olanak vermektedir. Bir otomatik keşfetme özelliği bağlı kameraların ve çeşitli üçüncü taraf IP ağ cihazlarının sadece birkaç dakika içerisinde adreslenebilmesini ve kurulabilmesini sağlar. Sezgisel bir “sürükle ve bırak” aracı, canlı ve kaydedilmiş görüntülerin tek bir ekran veya video duvarında gösterimini özelleştirilebilir düzenler ve boyutlarla çabasız hale getirir.


Diğer kilit özellikleri arasında farenin basit birkaç tıklamasıyla operatörlerin herhangi bir kuşkulu aktivitenin ayrıntılarını görmek için yakınlaştırmalarına olanak sağlayan sanal bir PTZ de bulunuyor, diğer taraftan hareket algılama ve video analiz araçları kullanıcı tanımlı olaylar gerçekleştiğinde alarm üretecek bir şekilde yapılandırılabiliyor.


BCDVideo Hakkında

BCDVideo'nun proaktif yanıt ve kişisel hizmete odaklanması bizim güvenlik entegratörlerinin yenilikçi, özel IP video depolama çözümlerini bulmaları bakımından en güvenilir kaynak haline gelmemizi sağladı. Bizim ödül sahibi ürünlerimiz depolama sunucularını, erişim kontrol sunucularını, endüstrileşmiş sunucuları ve anahtarları, müşteri izleme istasyonlarını, ağ ve profesyonel yerinde hizmetleri kapsamaktadır.

Biz gururla, ileri gelen Video Yönetim Yazılımı (VMS) ve dijital kamera üreticileri tarafından sertifikalı güvenlik çözümlerini uygulayan dünyanın en iyi güvenlik entegratörleriyle çalışıyoruz. Bizim küresel ayak izimiz 57 ülkeyi aşkın ülkede ve sayısız dikey pazarda 60.000'in üzerinde kurulu sistemi kapsamaktadır. Daha fazla bilgi için https://www.bcdvideo.com/ adresini ziyaret edin.


Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu

Wisenet WAVE VMS sunucuları BCDVideo  tarafından destekleniyor
 
Wisenet WAVE VMS sunucuları BCDVideo tarafından destekleniyor başlıklı yazıyı paylaşın...