Hanwha Techwin küçük saha yönetimi için Wisenet Grup ANPR kameralarını piyasaya sürdü

Tarih: 10-05-2018 02:46 631 görüntüleme

Hanwha Techwin, Wisenet Grup ANPR kameralarını piyasaya sürerek Akıllı Trafik Yönetimi çözümleri yelpazesini güçlendirdi.


Güçlü bir chipsetten yararlanan Wisenet Grup ANPR kameraları birden çok giriş/çıkışı veya yolu olan küçük siteler için ideal bir kenar tabanlı çözümdür.

Kameradan kameraya IP iletişim teknolojisi 4'e kadar Wisenet Grup ANPR kamerasının (1 ana kamera ve 3 bağımlı birim) birlikte çalışmasını sağlar. Kameralar araç plaka numaralarını tanırlar ve verileri tek bir web tabanlı ekrana eşzamanlı olarak iletirler.

2017 yılının sonunda piyasaya sürülen Wisenet ANPR tek kullanım çözümünün özelliklerinin birçoğuna sahip Wisenet Grup ANPR, kamera röle çıkışları yoluyla bariyerlerle beyaz listedeki araçların hareketlerini otomatik kontrol etme ve aynı zamanda “harcanan zaman” ve doluluk oranları gibi değerli araç parkı yönetim bilgilerini sağlama olanağı sunar.

Wisenet Akıllı Trafik Yönetim Süiti

ANPR tabanlı Wisenet Akıllı Trafik Yönetim çözümlerinin kapsamlı yelpazesi Hanwha Techwin tarafından analiz araçları uzmanı FF Group ile ortaklık içerisinde geliştirildi. Wisenet Grup ve tek saha ANPR kameralarına ek olarak ürün yelpazesi aynı zamanda büyük saha yönetimi için bir plaka numarası sunucusu çözümünü ve birden çok saha ve kamera için Bulut tabanlı seçenekleri kapsar.

“Topluca bu ANPR çözümleri iş uygulamaları için araç parkı erişim denetimi ve aynı zamanda yerel yönetimlerin insanların emniyetini sağlamaya, park kurallarını uygulamaya ve diğer trafik ihlallerini tespit etmeye yardım eden büyük ölçekli şehir geneli bazlı sistemler sunar,” diyen Hanwha Techwin Europe'un Ürün ve Çözümler Müdürü Tim Biddulph anlatıyor: “FF Group'un analiz araçlarını bizim Wisenet kameralarımızla derin entegre etmenin temel yararı, kullanıcıların pazardaki sayısız analiz araçları çözümlerini değerlendirmek zorunda kalmadan son derece etkin bir ANPR çözümünü kurabilmeleridir.”

Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu
Hanwha Techwin küçük saha yönetimi için Wisenet Grup ANPR kameralarını piyasaya sürdü
 
Hanwha Techwin küçük saha yönetimi için Wisenet Grup ANPR kameralarını piyasaya sürdü başlıklı yazıyı paylaşın...