Hanwha Techwin Yeni Wisenet VGA Termal Kameraları Piyasaya Sunuyor

Tarih: 11-06-2018 08:22 457 görüntüleme

Wisenet serisi şimdi VGA çözünürlüklü yeni termal kameraların piyasaya daha fazla esneklik ve seçenek sunuyor.


Wisenet T serisindeki 640 x 480 e kadar çözünürlükte görüntüler yakalayabilen 5 yeni vandalizme dayanıklı termal kamera geleneksel videolu gözetim kameralarının yetersiz kaldığı yoğun duman, kar, ağır yağmur ve sis gibi zor ortam koşullarında nesneleri ve insanları algılamak üzere tasarlanmıştır. Bu kameralar aynı zamanda ışık kirlenmesinden kaygılanılan projeler için de etkin bir çözüm sunar.

Wisenet kameraları Avrupa genelinde çok bölgeli, yüksek güvenlik ve kritik görevli projeler için gittikçe daha çok talep görmekte ve bu yeni termal kameralar çalışma koşullarına bakmaksızın sağlam çözümler sunma yeteneğimizi geliştirecektir,” diyen Hanwha Techwin Europe Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang anlatıyor: “Kamera serimiz Wisenet T serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte şimdi daha da güçlendi. Wisenet P, Q, X ve HD kameralarımızla birlikte bu kameralar bizim havalimanı, otobüs ve demiryolu istasyonları, şehir gözetimi, güneş enerjisi tarlası ve trafik izleme türü uygulamaların talepkar gereksinimlerini karşılamamız için bizi son derece güçlü bir konuma getirdiler.

Zengin Özellikler

Wisenet T serisindeki tüm modeller, silah atışı, patlama, çığlık ve kırılan cam gibi kritik sesleri tanıyan ses analiz işlevselliğiyle donatılmıştır. Diğer özelliklere sıcaklık değişimi, şok, nesnelerin/insanların yönü, aylak dolaşma ve kamera kurcalama algılaması dahildir.

Dahili Gyro sensörler, bir kameranın rüzgar veya titreşimlerden etkilendiği durumda devreye giren ve daha kararlı görüntülerle sonuçlanan hassas stabilizasyon sunar.

İki yönlü ses, hareket algılama ve devir özellikleri standart olarak sunulur, standart olarak sunulan diğer bir özellikse ağ kesintisi durumunda videonun otomatik olarak kaydedilmesini sağlamak için bir SD/SDHC/SDXC bellek yuvası üzerinden 256 GB a kadarlık veriyi depolayabilmektedir. Aynı zamanda H.265, H.264 veya MJPEG sıkıştırma seçenekleri ve kodlamayı dinamik kontrol eden, kaliteyi ve sıkıştırmayı görüntüdeki harekete göre dengeleyen tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi olan WiseStream II de bulunmaktadır. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında yüzde 99 a kadar artırılır.


T serisindeki 5 termal kamera:

Wisenet TNO-4030T: 13mm sabit lens. 5m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4040T: 19mm sabit lens. 11m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4041T: 19mm sabit lens. 11m en az nesne mesafesi. Pan/Tilt kaide

Wisenet TNO-4050T: 36mm sabit lens. 36m en az nesne mesafesi

Wisenet TNO-4051T: 19mm sabit lens. 36m en az nesne mesafesi Pan/Tilt kaide

Son

Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu

Hanwha Techwin Yeni Wisenet VGA Termal Kameraları Piyasaya Sunuyor
 
Hanwha Techwin Yeni Wisenet VGA Termal Kameraları Piyasaya Sunuyor başlıklı yazıyı paylaşın...