Hanwha Techwin Kompakt Wisenet Ulaştırma Çözümünü Piyasaya Sürdü

Tarih: 04-07-2018 10:51 1471 görüntüleme

Hanwha Techwin"den titreşimden etkilenmeyen yeni Wisenet kameralar ve az yer kaplayan NVR"ler, otobüsler, trenler, kamyonlar ve diğer ulaştırma biçimlerindeki aktiviteleri izlemek için sağlam bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır.


Wisenet Ulaştırma Çözümü, ulaştırma ortamlarında gerçekleşebilecek titreşimlere dayanmak üzere yapılmış olan ödül sahibi Wisenet X kamera serisine yakında eklenmiş olan üç kompakt mobil H.265 dome kamera seçeneğini sunuyor.

Özellik zengini kameralar

3 adet vandalizme dayanıklı dome kamera üstün 2MP yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalayabilmekte ve videonun ağ kesintisi durumunda otomatik kaydedilmesini sağlamak için bir adet SD/SDHC/SDXC bellek yuvası üzerinden 256 GB"a kadar veriyi depolayabilmektedir. Bu kameralar şimdiye kadar tüm kamera serisine entegre edilmiş olan en performanslı DSP chipsetiyle güçlendirilmiş ve dünyanın en iyi 150 dB Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisiyle donatılmıştır.

Açık platform Wisenet X serisindeki diğer kameralarda olduğu gibi, yeni kompakt modeller H.265 sıkıştırmayı ve kodlamayı dinamik kontrol eden, görüntüdeki harekete göre kalite ve sıkıştırmayı dengeleyen bir tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi WiseStream II"yi kullanır. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında yüzde 99"a kadar artırılır.

Mobil Ağ NVR

16 kanal TRM-1610M NVR M12 konektöre sahiptir ve EN50155 sertifikalıdır ve böylece yolcuların etkinliklerini içsel olarak izlemek veya haricen yolu izlemek veya herhangi bir olayın video kanıtını elde etmek için izlemek üzere kullanılabileceği otobüsler ve trenlerde kullanım için idealdir.

Sadece 250mm x 303mm"lik bir alanı kaplayan TRM-1610M, H.265, H.264, MJPEG ve WiseStream"i desteklemektedir. Bu aynı zamanda yerleşik olarak 4TB video veri depolama ve RAID 1 desteği sunar.

Wisenet Ulaştırma Çözümü Ürünler

· Wisenet XNV-6012M: Titreşime ve vandalizme dayanıklı 2MP IP flat kamera. Entegre 2,4 mm sabit lens

· Wisenet XNV-6013M: Titreşim ve vandalizme dayanıklı 2MP IP kamera. Entegre 2,8mm sabit lens

· Wisenet XNV-6022RM: Titreşim ve vandalizme dayanıklı ağ 2 MP IR flat kamera. Entegre 3,6mm sabit lens

· TRM-1610S: 16 kanal mobil NVR. EN50155 standardına göre titreşime dayanıklı.

· TRM-1610M: M12 konektörle 16 kanallı mobil NVR. EN50155 standardına göre titreşime dayanıklı.

Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır. www.hanwha-security.eu

Hanwha Techwin Kompakt Wisenet Ulaştırma Çözümünü Piyasaya Sürdü
 
Hanwha Techwin Kompakt Wisenet Ulaştırma Çözümünü Piyasaya Sürdü başlıklı yazıyı paylaşın...