Hanwha Techwin, Wisenet İzinsiz Giriş Algılama Çözümlerini piyasaya sürdü

Tarih: 12-07-2018 08:27 1194 görüntüleme

Hanwha Techwin ve analiz araçları uzmanı A.I Tech, zaman alıcı ve maliyetli yanlış alarmların etkisini önemli ölçüde azaltmanın yanı sıra maksimum tespit sağlayan, uygun maliyetli, tek cihaz izinsiz giriş algılama çözümlerini birlikte geliştirdi.


Wisenet İzinsiz Giriş Algılama çözümleri çalışmaya hazır bir şekilde tedarik edilebilir. Wisenet X kameraların “kalbindeki” chipsetin devasa işlem gücüyle A.I. Tech in akıllı video analiz araçlarını bir arada bulunduran kombine çözümler, aydınlatma koşullarına veya gölgelerin veya yansımaların mevcudiyetine bakmaksızın güvenilir algılama sağlar.

Doğru ve Güvenilir

A.I. Tech in güçlü analiz motoruna entegre edilmiş olan gelişmiş zeka ve yapay görüş algoritmaları 25 yıllık hem iç hem de dış mekanlarda etkin çalışan yenilikçi ve akıllı video analiz çözümleri tasarlama deneyiminin bir sonucu olarak geliştirildi.

Wisenet AI-Intrusion-PRO

Wisenet AI-Intrusion-PRO, 2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/INT IR bullet kameranın yakaladığı üstün kaliteli görüntülerden yararlanır ve A.I. Tech in akıllı video analiz araçlarıyla bir araya geldiğinde yasak bölgelerdeki herhangi bir etkinliğin doğru tespitini sağlar. Saha çevre güvenliği amaçları için bu çözüm aynı zamanda uzaktan yapılandırılabilen, birden çok sanal tetikleme çizgilerini geçen insanları veya nesneleri tespit edebilmektedir.

Gerçek zamanlı raporlama Wisenet XNO-6020R/INT kamera FTP veya e-posta üzerinden izinsiz giren aktivitelerini rapor etmek üzere yapılandırılabilir. Wisenet XNO-6020R/INT IR kameranın yakaladığı ilişkili görüntülerle birlikte A.I. Tech analiz araçlarınca doğrulanan alarm olayları Wisenet video kayıt cihazlarıyla (NVR lar) yönetilir. Bunlar aynı zamanda Wisenet WAVE ve SSM Video Yönetim yazılımıyla ve aynı zamanda Milestone Xprotect gibi diğer seçkin VMS ile de desteklenir.

Wisenet AI-Security-DASH

Wisenet AI-Security-DASH çözümünde Wisenet AI-Intrusion-PRO nun tüm özellikleri ve işlevlerinin bulunmasının yanı sıra bunlara ek olarak bir pano üzerinden kullanımı rahat kolay anlaşılabilir raporlama özelliği sunulmaktadır. 2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/SEC IR bullet kamerada ön yüklenmiş olarak sağlanan kenar tabanlı kontrol paneline bir web tarayıcıdan uzak bir şekilde erişilebilir. Birden çok kamera kullanılıyorsa kontrol panelini bir sunucuda çalıştırma seçeneği de vardır.

Wisenet AI-Security-DASH aynı zamanda iki ek modül tercihiyle birlikte sunulur:

AI-LOITERING belirli bir alanda önceden yapılandırılmış bir süreden fazla kalan insanların şüpheli davranışlarını tespit etme olanağı sunar. Bu özellik, kişinin zamanın yüzde 95 i veya fazlasında görüşten gizli kalmaması ve sadece 2 saniyeden az bir süre gizli kalması kaydıyla yüzde 90 ın üzerinde bir doğruluk sağlar.

AI-LOST havalimanları, otobüs ve tren istasyonlarında 1-10 dakikadan fazla terk edilmiş görünen nesneleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Bu araç aynı zamanda örneğin bir müzede resimlerin veya eserlerin çalınmasını tespit etmek gibi, nesnelerin kaldırıldığını da algılayabilir.


Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır. www.hanwha-security.eu

Hanwha Techwin, Wisenet İzinsiz Giriş Algılama Çözümlerini piyasaya sürdü
 
Hanwha Techwin, Wisenet İzinsiz Giriş Algılama Çözümlerini piyasaya sürdü başlıklı yazıyı paylaşın...