A.I. Tech İş Analitiği Teknolojisi Standardı Belirliyor

Tarih: 29-08-2018 06:05 954 görüntüleme

Hanwha Techwin ve analiz araçları uzmanı A.I. Tech tarafından birlikte geliştirilen Wisenet Biometri ve Perakende çözümleri Benchmark İnovasyon Ödülleri 2018’de İş Analitiği kategorisinde birincilik kazandı.


Ödüller yenilikçi düşünmeyi ve gelişmiş güvenlik çözümleriyle yararların sağlanmasını tanımak ve ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Bu etkinliğin organizasyonu yaygın bir şekilde elektronik güvenlik sektörü için “Which” dergisi olarak kabul gören Benchmark Dergisi tarafından yapılmaktadır.

Bir Benchmark test ekibi ve güvenlik sektöründen gelen bağımsız bir kurul, ürünleri ve çözümleri 10 teknoloji alanında değerlendirdiler ve A.I. Tech’in AI-Tech video analiz aracı son final oylamasına kalan diğer rakiplerinin de öne çıkarak İş Analitiği kategorisinde birincilik elde etti.

Kuruluma hazır bir şekilde tedarik edilen Wisenet Biometri ve Perakende çözümleri küçük perakende zincirlerinin ve aynı zamanda market, gazete büfeleri ve petrol istasyonları gibi küçük mağazaların kendilerini ziyaret eden insan çeşitleri ve sayıları konusunda daha fazla bilgi edinmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

“A.I. Tech’in yenilikçi video analiz araçları teknolojisinin bu yüksek profilli, prestijli ödülle tanınmış olmasından dolayı son derece memnunuz,” diyen Hanwha Techwin Europe’un Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang sözlerine şunları da ekledi: “Bu bizim, yüksek performanslı Wisenet açık platform kameralarımızdan çok iyi bir şekilde yararlanan, sürekli yeni ve inovatif çözümler geliştirme sözümüzü yerine getirmek için A.I. Tech gibi uzman uygulama geliştiricileriyle yakın işbirliği içerisinde çalışma stratejimizi daha da pekiştirmektedir.”

Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır. www.hanwha-security.eu

A.I. Tech İş Analitiği Teknolojisi Standardı Belirliyor
 
A.I. Tech İş Analitiği Teknolojisi Standardı Belirliyor başlıklı yazıyı paylaşın...