Hanwha Techwin Paslanmaz Çelik Wisenet X Kameraları piyasaya sürdü

Tarih: 05-10-2018 12:40 1054 görüntüleme

Hanwha Techwin, dört yeni paslanmaz çelik dome kamerayı piyasaya sürerek Wisenet X kamera serisini daha da genişletti.


Korozyona ve aside son derece dayanıklı olan dome kameralar kimyasalların kullanıldığı çetin endüstriyel ortamlarda ve aynı zamanda ulaştırma ve kıyıdan uzak uygulamalar için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

SUS316L standart paslanmaz çelikten yapılmış olan yeni domelar, 2017 yılında piyasaya sürüldüğünde yüksek çözünürlüklü kameralar standardını yeniden tanımlayan ödül sahibi açık platform Wisenet X serisindeki diğer kameralarda bulunan yenilikçi özellikleri barındıran uzun bir listeye sahiptir. Şimdiye kadar tüm kamera serisine entegre edilmiş olan en güçlü DSP chipsetiyle süper güçlendirilen Wisenet kameralar dünyanın en iyi 150 dB Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisiyle ve dünyanın en iyi motorize değişken odaklı F0.94 düşük ışık lensiyle donatılmıştır.

Wisenet X kameralar aynı zamanda H.265 sıkıştırma özelliğine ve kodlamayı dinamik kontrol eden, kaliteyi ve sıkıştırmayı görüntüdeki harekete göre dengeleyen tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi WiseStream IIye sahiptir. WiseStream II tamamlayıcı sıkıştırma teknolojisi H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği etkinliği şimdiki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında yüzde 99a kadar artırılır. Bu da Hanwha Techwinin yeni Wisenet X serisini mevcut en bant genişliği dostu kamera serilerinden biri yapmaktadır.

Dört yeni model şunlardır:

· Wisenet XNP-6320HS 2MP 32x IP PTZ dome kamera

· Wisenet XNV-6120RS 2MP Vandalizme dayanıklı IR dome kamera

· Motorize değişken odaklı lensli Wisenet XNV-6080RS 2MP Vandalizme dayanıklı IR dome kamera

· Wisenet XNV-8080RS 5MP Vandalizme dayanıklı IR dome kamera

Biz zor çalışma koşullarında faaliyet gösteren ancak Wisenet serisine entegre edilmiş olan yenilikçi teknolojilerden yararlanmak isteyen son kullanıcı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bu yeni paslanmaz çelik ürünlerimizi geliştirdik, diyen Hanwha Techwin Europe Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang açıkladı: Bu ultra sağlam kameraları kuracak sistem entegratörleri ister güvenlik, sağlık ve emniyet için isterse de üretim izleme amaçları için kullansın şüphesiz etkin olacaklarının bilgisiyle kameraları gönül rahatlığıyla kurabilirler.

Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu

Hanwha Techwin Paslanmaz Çelik Wisenet X Kameraları piyasaya sürdü
 
Hanwha Techwin Paslanmaz Çelik Wisenet X Kameraları piyasaya sürdü başlıklı yazıyı paylaşın...