Hanwha Techwin Vietnam’daki yeni üretim tesisinin açılışını yaptı

Tarih: 08-01-2019 12:47 967 görüntüleme

Hanwha Techwin, Vietnam’ın Bacninh ilindeki Que Vo Sanayi Bölgesindeki yeni 54.543 m2 üretim tesisinin şimdi tam olarak faaliyete geçtiğini duyurdu.


Vietnam’daki yeni tesise 100 milyon ABD Doları yatırım yaparak Hanwha Techwin’in küresel güvenlik işini genişletmeye devam etme konusunda Nisan 2017 tarihinde alınan stratejik karar Vietnam hükumetinin “Dostluk politikası”, düzenlemeleriyle ve kara ve komşu limanlar üzerinden ithalat ve ihracat için çeşitli lojistik kanallarıyla desteklenmiştir.

Bu yatırım ile, lojistik de büyük ölçüde iyileşecek ve şirketin dağıtım ortaklarından siparişlerin daha etkin ve zamanında yerine getirilmesi sağlanacaktır.

“Wisenet kameralı güvenlik ürünlerinin önemli bir yüzdesinin Ocak 2019’dan başlayarak Vietnam’dan sevk edilecek olmasını duyurmaktan çok memnunum,” diyen Hanwha Techwin Europe’un Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang sözlerine şunları da ekledi:

“Şu an Hanwha Techwin’in güvenlik işi için çok heyecan verici bir zamandır. Yeni üretim tesisimiz ve orada çalışan tüm yeni meslektaşlarımız bizim devam eden başarımıza ve büyümeye devam eden bir pazardaki rekabet gücümüze önemli bir katkı yapacaklardır. Şunu söyleyebilirim ki biz “GÜVENLE ilerliyoruz.”

Hanwha Techwin Hakkında

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.www.hanwha-security.eu

Hanwha Techwin Vietnam’daki yeni üretim tesisinin açılışını yaptı
 
Hanwha Techwin Vietnam’daki yeni üretim tesisinin açılışını yaptı başlıklı yazıyı paylaşın...