Vugarde VMS Entegrasyon Yazılımı

Tarih: 13-06-2016 08:00 2166 görüntüleme
VUgarde2 ,İngiliz TDSI markasının geliştirdiği CCTV Sistemleri için merkezi yazılım çözümüdür. Giriş seviyesi CCTV sistemlerin den entegrasyon özelliklerinin arandığı high-end sistemlere kadar çözümleri mevcuttur.

VUgarde2 VMS
VUgarde2 açık mimari Video Management yazılımıdır. Tek bir NVR/DVR ın bulunduğu sistemlerden, binlerce kameranın bulunduğu multiple serverlara kadar tüm uygulamaları başarıyla yönetebilir, sahip olduğu kolay kurulum sihirbazı ile hızlı bir şekilde kurulup, devreye alınabilir.

VUgarde2 Full Client
VUgarde2 full client, kullanıcının VMS platformunu geniş kapsamlı yönetmesine olanak sağlar. Sürükle, bırak fonksiyonları ve dosya ağacı mimarisi ile kullanıcı basit, hızlı ve efektif şekilde yazılımda ulaşması gereken her özelliğe ulaşabilir ve yönetebilir. Canlı izleme, kayıttan izleme, dışa - aktarılacak dosyaların, dosya türlerinin değiştirilmesi, kameraların tüm
fonksiyonlarının kontrol edilmesi ve harita özelliklerinin kurgulanması gibi tüm özelliklere ve ayarlara hızlıca erişebilir.

VUgarde2 Anywhere
VUgarde2 Anywhere yazılım içerisine dahil olarak sunulan kullanıcıların akıllı cihazları üzerinden canlı ve geçmiş görüntülere erişimini sağlayan mobil izleme yazılımıdır. Ayrıca sistemdeki cihazların tüm özeliiklerinin ve fonksiyonlarının yönetilebilmesine olanak sağlar.

Kullanıcının oluşturduğu ve özelleştirdiği kullanıcı ara yüzünü otomatik olarak diğer cihazlarda kullanıcının girişi sonrasında kullanıcıya özel olarak düzenler.

VUgarde2 ANPR
VUgarde2 ANPR, VMS server ile opsiyonel olarak sunulan ek bir yazılımdır. Plaka tanıma özelliğini içerir. Algılama, tanıma ve plaka kaydedilmesi gibi özellikleri içerisinde barındırır. Araçlar için mükemmel bir geçiş kontrol sistemi sunar. Trafik kontrol ve güvenlik güçlerinin kontrol uygulamaları için idealdir. Plaka tanımada yüksek performansı, düşük hata oranı ve hızlı arama özelliği ile dünya çapında 50 den fazla ülkede tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

VUgarde2 ve Exgarde Entegrasyonu
VUgarde2, TDSI’ in kartlı geçiş çözümü olan Exgarde yazılımı ile entegre olarak aşağıdaki çözümlerin tamamını tek bir platform üzerinden sunar; Kartlı Geçiş Yazılımı üzerinden kameraların canlı ve kayıt görüntülerine ulaşılabilinir.

Kartlı Geçiş sistemindeki harita üzerine kamera ikonları, kartlı geçiş sistemi ikonları ile beraber yerleştirilebilinir ve harita üzerinden kameraların canlı görüntülerine ulaşılabilinir.

Kartlı geçiş sistemi üzerindeki belirli olaylar ile CCTV sistemindeki kayıtlar ilişkilendirilebilinir. Bu sayede kartlı geçiş sistemindeki olayın kayıt görüntülerine kolayca ulaşmak mümkün olur.

Kartlı geçiş sisteminde belirli kişilerin kapı geçişleri CCTV sistemindeki kamera kayıtları ile ilişkilendirilebilir ve bu sayede ilgili kişilerin kapı geçiş kayıtlarına kolayca ulaşmak mümkündür. Kartlı geçiş sisteminde önceden belirlenmiş bir olay olması durumunda ilgili kameranın canlı görüntüsü kartlı geçiş sisteminde pop-up olarak operatörün önüne getirilebilinir..

VugardePRO ile neler yapabilirsiniz?

Kullanıcı Yetkilendirme - Sınırsız
Sürükle Bırak Fonksiyonu - Sınırsız
IP Joysitck / Keyboard Kontrolü - var
IP Cihaz Algılama Uygulaması - var
Harita Uygulaması - var
EXgarde Entegrasyonu - var
VUgarde2 Anywhere - var
ANPR (Plaka Tanıma) - var
Maksimum Uzak Bağlantı - var
Maksimum Kamera Sayısı - var

Uyumlu Çalıştığı İşletim Sistemleri

Client PC OS :
Windows XP Professional
SP3 32 bit (.NET 3.5 SP1 installed)
Windows Vista Business/Enterprise/
Ultimate 32 or 64 bit with SP2
(.NET 3.5 SP1 installed)
Windows 7 Professional/Enterprise/
Ultimate 32 or 64 bit

Server OS :
Windows 7 Pro/Enterprise/
Ultimate 32 or 64 bit
Windows 2003 Server 32 or 64 bit
(.NET 3.5 SP1 installed)
Windows Server 2008
(.NET 3.5 SP1 installed)
Windows Server 2008 R2
(.NET 3.5 SP1 enabled)
Vugarde VMS Entegrasyon Yazılımı
 
Vugarde VMS Entegrasyon Yazılımı başlıklı yazıyı paylaşın...