Pelco Türkiye Distribütörü

Tarih: 17-02-2017 08:13 14349 görüntüleme
VideoXpert™
Ölçeklenebilir Video Yönetimi ve Gözetim Sistemi

Geçmişten bugüne CCTV ve IP CCTV pazarına yön veren Pelco markası; geniş ürün yelpazesi ile uçtan-uca çözüm sunarak, tek marka ile tüm CCTV/IP CCTV ihtiyaçlarının karşılanmasına imkan sağlamaktadır. Ürün ailesi içerisinde sunduğu; Sarix serisi hareketli/sabit kameralar, megapixel lensler, kamera muhafaza seçenekleri, DSSRV ve Endura IP
CCTV Platformları, IP Exproof, Sarix Thermal/Thermography kamera çözümleri, Monitör seçenekleri, satış ve satış sonrası verdiği destek ve hizmetler ile Türkiye ve Dünya’da gerçekleştirilen en büyük Elektronik Güvenlik Projelerinin bir numaralı tercih edilen markası olma konumundadır. Piyasaya sunduğu VIDEOXPERT Video Yönetim, Kayıt ve İzleme Çözümü
ile, Tüm Dünyada rüştünü ispat etmiş ENDURA ve DSSRV IP CCTV Platformlarını bir üst çatıya taşımıştır. Getirdiği ilave özelliklerle Endüstrinin talep ettiği Donanım ve yazılım ihtiyaçlarının tamamına ölçeklenebilir ve modüler genişleyebilir bir üst
platform imkanı sağlamaktadır.

Belli Başlı Özelliklerinden Bazıları:
-VMS ağlarını bir araya toplar ve tüm video işlemlerini tek bir sistem üzerinden yönetir. (VideoXpert Ultimate dağıtımları)
- Müşterinin sahip olduğu donanım yeterli ise sadece yazılım veya yazılım donanım seçeneği sunar. Kolay kurulum ve bakım için Microsoft® Windows® tabanlıdır.
-Tarayıcı tabanlı yönetim arabirimi, sabit istemci olmadan yönetim özelliği sağlar.
-İş istasyonu başına her biri bağımsız CPU’lar tarafından çalıştırılan 6 monitör ve monitör başına 16 HD akış desteği sağlar.
-İş istasyonları, operatör kontrolünü maksimuma çıkarmak için 3D Maus ve programlanabilir klavye aksesuarları ile kullanılabilir.
-Haritalama, video bilgi katmanları (eConnect) ve plaka tanıma sistemi (PlateSmart) de dahil olmak üzere eklentiler ile genişletilebilir.Sınırsız entegrasyon olanakları sunar.
-Kameralar ve kayıtlar için gelişmiş arama özellikleri içerir.
-Araştırma modu, operatörlere video yürütmeyi senkronize etme ve ilgilenilen sahneleri içeren araştırma amaçlı oynatma
listeleri oluşturabilme ve dışa aktarmalarını sağlar.

NFS Teknoloji Pelco Türkiye Distribütörü
Pelco Türkiye Distribütörü
 
Pelco Türkiye Distribütörü başlıklı yazıyı paylaşın...