ENTEGRE IP CCTV SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Tarih: 20-04-2016 07:27 2130 görüntüleme
İyi Performans, İyi Fiyat
OinOne Entegre VMS Çözümü ile IP CCTV, VMS, Geçiş Kontrol, Hırsız algılama, Plaka Tanıma, Uzaktan erişim entegrasyonunu, ekonomik olarak üstelik her boyuttaki projede sağlar. Surenix Data Network ekipmanları kullanıldığında projedeki uçtan uca tüm aktif bileşenleri profesyonelce ve ekonomik olarak sunar. Tek tedarikçi ile çalışma konforunu yaşatır. Üstelik entegre çalışma garantisiyle.
IP CCTV Sistemi ile Kartlı Geçiş Sistemini Entegre ettiğimizde;
• Yüksek güvenlik ve verimlilik sağlanır.
Kartlı Geçiş Sistemi üzerinden kameraların canlı ve kayıt görüntülerine ulaşılabilir.
• Kartlı Geçiş sistemindeki harita üzerine kamera ikonları, kartlı geçiş sistemi ikonları ile beraber yerleştirilebilir ve harita üzerinden kameraların canlı görüntülerine ulaşılabilir.
• Kartlı geçiş sistemi üzerindeki kritik olaylar ile CCTV sistemi ilişkilendirilebilir. Böylece olay gerçekleşme anında görüntüler pop-up olarak operatörün önüne getirilir. Olayın kayıt görüntüleri ayrıca tasnif edilir. İstenildiğinde kolaylıkla kayıt izlenir.
• Kartlı geçiş sisteminde kritik kişilerin kapı geçişleri CCTV sistemindeki kamera kayıtları ile ilişkilendirilebilir. Bu sayede kritik kişilerin hareketi her an denetim altında tutulur ve kapı geçiş kayıtlarına kolayca ulaşılır.
• Plaka tanıma sistemi ile entegrasyon sağlandığında tek bir veri tabanı üzerinden çalışılması sağlanır. Benzer senaryolar araç geçişleri için de uygulanır. OinOne IP CCTV ve AHD ürün portföyü ile henüz tanışmadıysanız lütfen bizi arayınız. En ucuz değil ancak en entegre ve en ekonomik çözümü sunmakta iddialıyız!
NFS Teknoloji, OinOne Türkiye tek yetkili dağıtıcısıdır.
ENTEGRE IP CCTV SİSTEM ÇÖZÜMLERİ
 
ENTEGRE IP CCTV SİSTEM ÇÖZÜMLERİ başlıklı yazıyı paylaşın...