PROFESYONELLER İÇİN AKILLI SEÇİM

Tarih: 20-04-2016 09:20 834 görüntüleme
NFS Teknoloji Samsung Türkiye yetkili dağıtıcısıdır. Türkiye de en geniş Samsung CCTV stoğuna sahiptir. NFS Teknoloji sahip olduğu IP CCTV deneyimini müşterileri ile paylaşarak, her seviyede verdiği destek ile Samsung iPOLiS Türkiye satış lideri olmuştur.
WiseNetIII serisi ürünleri ile rakipsiz imaj kalitesi, Verimli ağ iletişimi ve kullanıcı kolaylığı ile profesyonel çözümler sağlamaktadır.
Ürün ailesine çok yeni katılan WiseNet Lite serisi ile başta küçük-orta ölçekli uygulamalar olmak üzere karşılaşabileceğiniz her türlü soruna hazır çözümler sunmaktadır. Özel tasarlanmış WiseNet Lite serisi ve PoE NVR ağ çözümüyle kurulum süresinden ve maliyetlerinden tasarruf sağlamaktadır.
Profesyoneller için akıllı seçimlerinde birinci sırada yerini alarak her türlü ihtiyaca yanıt vermektedir.
IP CCTV, NFS Teknoloji deneyimi ile artık zor değil… Gelin projelerinizi birlikte oluşturalım. Müşteri beklentilerini, saha / altyapı gerekliliklerini, deneyimlerimizi harmanlayıp, fiyat / performans skalasında en yüksek dereceli çözümler sunalım. Sadece teklif değil, ihtiyacınız olan en doğru “çözüm” için lütfen bizimle temasa geçiniz.
NFS Teknoloji olarak, şartname desteği, sahada tanıtım yapılması, kritik toplantılara eşlik etme, yerinde devreye alma desteği, hızlı tamir servisi ve geniş stoğu ile yanınızdayız. Proje firmalarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak, sektörün en iyi hizmet veren firması olmak öncelikli amacımızdır. Müşteri memnuniyetinizin sağlanmasında aramızdaki uyum ve eşgüdümün farkındayız.
Sadece tedarikçiniz değil “çözüm ortağınız” olmak istiyoruz.
PROFESYONELLER İÇİN AKILLI SEÇİM
 
PROFESYONELLER İÇİN AKILLI SEÇİM başlıklı yazıyı paylaşın...